ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Отварање нова тема

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Отварање нова тема   Чет 13 Aвг 2009, 17:13

Тормозери пред да отворите нова тема, притиснете го копчето на кое пишува барај.
Таму напишете ги клучните зборови од насловот на темата и ако се појави некоја слична на вашата не отварајте нова тема.
Ако пребарувачот не најде ништо слично тоа значи дека нема да направите дупликат и можете слободно да ја отворите замислената тема.

Доколку се случи да направите дупликат модераторите ќе ја спојат или избришат вашата тема, а вие ќе бидете известени со пп или во темата известување за избришани постови и теми.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
 
Отварање нова тема
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: