ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Храна за вашите миленици

Go down 
АвторПорака
*Rainbow Girl*
Тормозче
Тормозче
*Rainbow Girl*

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 23
ТОРМОЗ порака : заљубенааа
Љубовен статус : па незз дали слободна или нешо др
Години : 32
Занимање : хуху заљубување
Се чувствувам : загледана во некој изгнијам
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 59
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 2


ПишувањеПредмет: Re: Храна за вашите миленици   Нед 30 Aвг 2009, 16:16

бјанка јадеше чапи (конзервирана храна за кучиња) домашни мевцињаа
а лола само просо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Храна за вашите миленици   Вто 20 Јан 2009, 22:03

мала реклама:

БЕЛКАНДО - за кучиња !
Бевикет - за мачки !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Храна за вашите миленици   Саб 17 Јан 2009, 16:21

Моите се и сешто, макарони, гравче, домачица, смоки, чипс, туна, кафе и чоколадно млеко пијат, јадат кисело млеко, се што јадеме ние јадат и тие doh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Храна за вашите миленици   Пон 01 Сеп 2008, 21:02

Со што ги храните вашите миленици?
Што највеќе сакаат да јадат вашите миленици?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Храна за вашите миленици   

Вратете се на почетокот Go down
 
Храна за вашите миленици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Домашни миленици-
Отиди до: