ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Што ако саканата личност ви почине?

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 15:22

Леле и јас имам размислувано на темава и да во право сте морибидна е но сепак на место.
Во ред е да си прокоментираме како би се чувствувале.
Има право Ники нема зборови со кои можам да опишам како би се чувствувала.
Се што има пишано Мунлајт е така но премалку.
Тешко е да ти излезе целиот живот од контекст.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 15:06

Добро псссссссссссст biggrin

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 14:19

.jnbbgv


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:07. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 14:11

Nikolaj напиша:
Тука е целиот проблем, да сме 100 годишни ич нема да ни е гајле оти се сме поминале нели е така?

Така е! Ама уште сега со вакви мисли нема потреба!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 13:49

...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 15:18. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 13:44

Дечки, не забегавајте со такви морничави мисли.
Не сме 100 годишни па да мислиме на такви теми.

Мислам дека темава не е на место.

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 03:51

Nikolaj напиша:
имам замислено но тоа не се опишува со зборови и што и да кажам премалце ке биде Sad

Баш така Ники, баш така vesnik
Rolling Eyes

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 03:50

...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:06. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   Саб 05 Сеп 2009, 03:48

Оф леле.
Имам размислувано на темава и се ежам секогаш кога ќе помислам.
Морници ме лазат и лошо чувство ме обзема.
Знам само дека многу тешко ќе продолжам да живеам.
Долг период нема да сакам да излезам од дома и нема да сакам да се тргнам од се што ме врзува за него.
Спомени, слики, места, предмети...За да живеам со него барем на тој начин.
Нема да сакам да се помирам и за мене нема да има ниту еден на светов кој ќе може да го замени.
Со сигурност не би си посегнала по својот живот, но исто така со сигурност знам дека животот ќе ми се измени 100%
НИШТО НЕ БИ БИЛО ИСТО!
И со сигурност знам дека никој после него не би бил сакан како што бил тој.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Што ако саканата личност ви почине?   Нед 16 Aвг 2009, 14:43

Недај боже да не го повикуваме злото, но ете што ако вашата сакана личност ви каже дека има неизлечива болест.
Дека ова се последните денови од нејзиниот живот.

Како би реагирале?
Како би се чувствувале?
Што би направиле?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што ако саканата личност ви почине?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ако саканата личност ви почине?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: