ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Сериски филмови

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто 08 Сеп 2009, 18:34

°•MoonLight•° напиша:
ankii напиша:
Забранета љубов

Од сериските само оваа.
Да знаев дека толку многу епизоди има немаше ни да почнам да ја гледам

Исто

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Нед 16 Aвг 2009, 19:55

ankii напиша:
Забранета љубов

Од сериските само оваа.
Да знаев дека толку многу епизоди има немаше ни да почнам да ја гледам blink

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
ankii
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 11
Години : 22
Се чувствувам : заљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 27
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Нед 16 Aвг 2009, 19:39

Моментално редовно следам две серии. Забранета љубов и Ангели. Омилена ми е Ангели.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Сериски филмови   Нед 16 Aвг 2009, 16:26

Пратите ли некоја серија?
Колку сериски филмови моментално следите и кои се тие?
Омилен сериски филм?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сериски филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Филм & ТВ-
Отиди до: