ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Папучари/Папучарење

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Пет 21 Aвг 2009, 03:32

Ајде, само да не се повтори :)
хех.. ме испобунивте ептен сте комплицирани.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Пет 21 Aвг 2009, 02:09

huBaBuBa напиша:


Месечинке не преправај вака повеќе постови цела тема сега се измени некако scratch

Функција измени немам само јас.
Не сум менувала јас ништо.
Гледам дека се сменети некои одговори и еден мој пост фали.
Јас немам сменето ништо, а во информации за образложение за избришани постови и теми нема никакво образложение за ништо во врска со темава.
Незнам ни јас што се случува.

Nikicka напиша:
Изледа јас не сум во контекст со муабетов... се извинувам

Не е дека не си во контекст со муабетов, се работи за некакво недоразбирање.

Изгледа Ники менувал, бидејќи гледам дека негов пост е сменет, во секој случај глупаво е вака.
И да се работи за нечие недоразбирање не е убаво да се менуваат вака постовите.
Таман работа сите да можеме да си ги преправаме постовите секогаш кога ќе ни текне, па тогаш цела тема нагоре ќе биде ОГРОМНО НЕДОРАБИРАЊЕ.
Не ми се допаѓа ова воопшто.

он: Папучарите се додека се папучарат умерено дури и слатки се, секое претерување нечини.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Пет 21 Aвг 2009, 01:58

Nikolaj напиша:
колку за информација и девојките се папучарат :)
Одамна позната информација, само што темава се наоѓа во под форумот за мажи, па девојките затоа и не беа спомнати во мојот пост.


Nikolaj напиша:
ако збориме за буквално папучарење тогаш не постои суштество кое не се папучарело.

Да де да :)
Незнам јас за друго папучарење..
Уствари цело време сме биле тука со размислувањата :)
Него да и мене не ми е јасно она за кое и Никичка гледам те цитирала.

Некако како да ми фалат некои постови во темава, а ти си изменил некои одговори па сега се ми е збркано, ама нема врска веројатно Мунлајт нешто преправала тука.

Месечинке не преправај вака повеќе постови цела тема сега се измени некако scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Пет 21 Aвг 2009, 01:52

Nikolaj напиша:
Jaс нема шанса да бидам политичар
Каква врска имаат политичарите со папучарите? blink
Твојот одговор се однесуваше на мојот предходен?
Не разбирам. scratch

Изледа јас не сум во контекст со муабетов... се извинувам


Последната промена е направена од Nikicka на Пет 21 Aвг 2009, 02:03. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Вто 18 Aвг 2009, 20:14

Nikolaj напиша:
гревота е да збориш така за тоа што тоа не е вистина воопшто и ти не можеш да збориш за сите машки туку само за себе

Секое машко има симнувано ѕвезди. . .а со самото тоа тој се папучарел. . .
Сигурно барем еднаш си и се пуштал на некоја девојка, мала е веројатноста сите девојки што си ги имал да го направиле првиот чекор :)
Сигурно ти си се случило да покажеш силни емоции, колку ја сакаш девојката и колку истата ти значи.
Се е тоа папучарење во нормална граница.
И "папучарите" не се ништо што како поим е навредливо.
Незнам зошто те навреди мојот пост. neznam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Вто 18 Aвг 2009, 04:46

јас непознавам машко што не се папучарело. . .има што се лупаат у гради и го порекнуваат тоа. . .ама глава давам дека секое машко се папучари. . .
јас сум се папучарел и тоа не еднаш. . .не се срамам од тоа. .за да добиеш нешто се разбира треба да се папучариш. .
ПАПУЧАРИ ОБЕДИНЕТЕ СЕ!!!! laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Пон 17 Aвг 2009, 19:47

Ама папучарење по малкууу не е на одмет :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   Пон 17 Aвг 2009, 15:33

Па повеке ми личи Политичар = превртлив човек, лукав, себичен, лабилен карактер...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Папучари/Папучарење   Пон 17 Aвг 2009, 14:58

Ме интересира што подразбирате под овие два поима?
-Папучар
-Папучарење

Дали се сметате за папучари или пак сте биле само во одредени ситуации и во кои ситуации?

Се за папучарите и папучарењето тука :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Папучари/Папучарење   

Вратете се на почетокот Go down
 
Папучари/Папучарење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за мажи-
Отиди до: