ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Интересни случки со вашите миленици

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни случки со вашите миленици   Пон 14 Сеп 2009, 16:12

Времето лечи се!!!
Спомените од тажни еден ден ќе се преточат во среќни спомени.
Наместо со тага ќе мисиш со радост каков миленик си имала и колку си го сакала.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни случки со вашите миленици   Пон 14 Сеп 2009, 02:00

...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:35. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни случки со вашите миленици   Пон 14 Сеп 2009, 01:57

Ги има премногу и се сеќавам на сите како да беа вчера кога е во прашање мојот најдобар пријател Бони.
Никогаш нема ниту еден момент поминат со неа да го заборавам.
На овој ден се родило единственото живо суштество со кое го поминав пола свој живот во љубов, дружење и смеа.
Премногу болка чувствувам во моментов што неможам ништо да напишам освен дека премногу ми недостасува и дека Бони е незаменлива.

Се плашам помислата што ја изгубив засекогаш никогаш нема да престане волку да боли...

_________________


Последната промена е направена од °•MoonLight•° на Пон 14 Сеп 2009, 02:04. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
*Rainbow Girl*
Тормозче
Тормозче
*Rainbow Girl*

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 23
ТОРМОЗ порака : заљубенааа
Љубовен статус : па незз дали слободна или нешо др
Години : 32
Занимање : хуху заљубување
Се чувствувам : загледана во некој изгнијам
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 59
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 2


ПишувањеПредмет: Re: Интересни случки со вашите миленици   Нед 30 Aвг 2009, 15:51

имав јас едно црно лабрадор4е прееееслатко беше!
го земавме кога беше малечко!
имам многу случки со него па така да јас можам да си набројувам до утре!
несака да се бања!
секогаш го тераме со сила!
кога го бањавме јас и татко ми тогаш беше многу валкано бидејки беше прво во кал!
и нешто го налутив и ми скокна цела со вода и кал ме направи,ама тогаш јас неможев да се смирам!
му бев лута 2 дена и третиот почна тажно да ме гледа и да ми квичи бидејки несакав ни да го погалам!
и мене ми падна жал и си викам ај помина тоа чиста сум си јас!
и го погалив и ми го донесе тоа едно циу циу (тоа е негово гумено патче и ако некој му го земе почнува да лае) и сакаше да му го фрлам...
и има уште вакви случки ама ми го украдоа моето срценце!
се викаше бјанка!


сега имам папагалче се вика лола и мн си го сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Интересни случки со вашите миленици   Нед 23 Aвг 2009, 18:10

Јас да ви кажам нешто мнооооогу интересно :)

Мојот МАЧОР обожава да се бања.
Знам дека нема да ви се верува, зошто мачките-мачорите ужасно многу мрзат бањање и тешко на оние кои ги бањаат.
Ама во мојов случај обратно мачорот мој вчера го бањавме и си лежеше мирно, па дури и предеше :)
хахаха doh
Чудно мачорче е мојот Брунки.
Кога е сам плаче, мислам дека она што ич не го сака е да биде сам.
МОРА некој да има покрај него.

Верувајте ваков мачор не сте виделе.
Доста е сега за сега. Кога ќе направи уште нешто интересно ќе го пишам и тоа.

Сега сте вие на ред :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Интересни случки со вашите миленици   

Вратете се на почетокот Go down
 
Интересни случки со вашите миленици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Домашни миленици-
Отиди до: