ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Дали би ги донирале вашите органи?

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Дали би ги донирале вашите органи?   Пет 30 Окт 2009, 18:11

Ако има голема потреба, со сигурност ДА!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Дали би ги донирале вашите органи?   Пет 28 Aвг 2009, 00:34

Да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Дали би ги донирале вашите органи?   Чет 27 Aвг 2009, 20:59

Многу хумана работа, ако веќе неможе да се спаси мојот живот зошто да не помогнам некој да преживее?!
Дефинитивно ДА

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Дали би ги донирале вашите органи?   Вто 25 Aвг 2009, 17:20

Ај малку да подискутираме на оваа тема, ме интересираат вашите размислувања.
Доколку имате сообраќајка или пак било каков несреќен случај, во функција ви останат неколку витални органи а нема никаква шанса да преживеете.
Дали би ги донирале вашите органи?

Јас мислам дека е ова многу хумана работа, и ако недај боже се најдам во таква ситуација би сакала да спасам нечиј живот.
Кога и онака нема ни најмала шанса да се спаси мојот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали би ги донирале вашите органи?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би ги донирале вашите органи?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Здравје-
Отиди до: