ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Да му помогнеме на малиот Ангел Костовски

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Да му помогнеме на малиот Ангел Костовски   Пет 28 Aвг 2009, 00:25

леле срце waa

Многу ни е слаб овој форум affraid
Ни требаат повеќе вакви теми, зошто и гостите ги читаат а со тоа веројатноста да се соберат повеќе пари за ваквите дечиња е поголема.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Да му помогнеме на малиот Ангел Костовски   Сре 26 Aвг 2009, 04:00

Е ај немој да му помогнеш на вакво ангелче Neutral
Јас ОБАВЕЗНО ќе донирам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Да му помогнеме на малиот Ангел Костовски   Сре 26 Aвг 2009, 03:27
Донирајте
100 денари на 070 143 153! Ангел е 5 месечно бебенце на Билјана и Димче
Костовски од Битола кое има сериозно оштетување на срцето.Вие можете да му помогнете со донирање финансиски средства на
погоренаведениот број„Почитувани,

Поради
итноста и важноста на нашиот проблем Ви се обраќаме Вам, доколку сте во
можност да ни излезете во пресрет и да ни помогнете во собирање на
финансиски средства кои се потребни за операција на нашето петмесечно
бебенце кое има сериозно оштетување на срцето. Неговата состојба е
критична и мора итно да се оперира во „Детска Кардиолошка Болница во
Софија-Бугарија, бидејќи во нашата земја не се врши таков тип на
операција на срце. За таа цел нам ни се потребни финансиски средства,
кои не сме во можност да ги обезбедиме, бидејќи сме и двајцата
невработени. Затоа ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ПОМОГНЕТЕ да го спасиме животот на
нашето мало синче.“

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да му помогнеме на малиот Ангел Костовски   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да му помогнеме на малиот Ангел Костовски
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Да бидеме хумани-
Отиди до: