ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Сексуални односи за време на менструација?

Go down 
АвторПорака
Renata
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 32
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Re: Сексуални односи за време на менструација?   Нед 25 Окт 2009, 21:22

Не ми е баш пријатна самата помисла

Лично јас вакви ситуации би избегнувала но немам ништо против оние кои размислуваат поинаку.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Сексуални односи за време на менструација?   Пет 28 Aвг 2009, 00:38

Бљак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Сексуални односи за време на менструација?   Чет 27 Aвг 2009, 18:23

На оваа тема не би било лошо да се прочитаат како женски така и машки размислувања.
Сакам да знам што мислите за ова?
Сте за или пак против и зошто?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сексуални односи за време на менструација?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сексуални односи за време на менструација?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Здравје :: Гинекологија-
Отиди до: