ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Синхронизирани или титлувани филмови/серии

Go down 
АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Синхронизирани или титлувани филмови/серии   Пет 28 Aвг 2009, 00:23

Хурио те љубам cry

waa Хозе Марија и јас тебе.

Штотуку дознав дека си ми сеста а воедно и мајка и ќерка а и втора братучедка.

Ма како е тоа возможно?

Да, да и јас случајно дознав.

Го прислушкував разговорот помеѓу Татко ми и вујна ми, знаеш дека тие се во љубовна врска? glass

ting ting ting ting ting ting ting ting

ГЛУПА РАБОТА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Синхронизирани или титлувани филмови/серии   Чет 27 Aвг 2009, 19:57

На турците им се сите филмови титлувани laugh
Инаку да ја знам серијата, жива глупост.
Уште рекламите кога ги имаше (пред да почне) се газев од смеење.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Синхронизирани или титлувани филмови/серии   Чет 27 Aвг 2009, 18:51

....


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 15:49. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Синхронизирани или титлувани филмови/серии   Чет 27 Aвг 2009, 18:48

Незнам дали сте приметиле ама една локална телевизија емитува серија која е баш ваква.
Титлувана :)
Јас неможам да се навикнам да гледам вакви филмови, стварно и да сакам да ја пратам серијата нема да можам од што сум сконцентрирана на македноските гласови на шпанските глумци. doh

Што мислите вие?
Ви се допаѓа ваквиот начин на преведување на филмовите или она класичното со преводот што тече доле си е сепак најдобро.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Синхронизирани или титлувани филмови/серии   

Вратете се на почетокот Go down
 
Синхронизирани или титлувани филмови/серии
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Филм & ТВ-
Отиди до: