ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија

Go down 

Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија
МТВ 1
6%
 6% [ 2 ]
МТВ 2
3%
 3% [ 1 ]
МТВ 3
6%
 6% [ 2 ]
А1
11%
 11% [ 4 ]
А2
3%
 3% [ 1 ]
Сител
9%
 9% [ 3 ]
Сител 3
3%
 3% [ 1 ]
Телма
6%
 6% [ 2 ]
БТР
3%
 3% [ 1 ]
Канал 5
6%
 6% [ 2 ]
Шутел
3%
 3% [ 1 ]
К-15
9%
 9% [ 3 ]
К-15 Music
6%
 6% [ 2 ]
Ваша ТВ
3%
 3% [ 1 ]
ТВ Сонце
3%
 3% [ 1 ]
Јungle ТВ
11%
 11% [ 4 ]
БОМ (австралија)
3%
 3% [ 1 ]
Play TV
6%
 6% [ 2 ]
Aмазон, КРТ и ЕДО
3%
 3% [ 1 ]
5плус
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 35
 

АвторПорака
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија   Пет 28 Aвг 2009, 00:19

Гласав само за џангал тв
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија   Чет 27 Aвг 2009, 19:55

Си ги заборавил АТВ, ЕДО и Канал 5+

Инаку јас највеќе ја гледам А1 телевизија НО не е дека и најмногу ја сакам.
Заради филмовите што вика Никичка исто така и А2

Ма во глобала и не гледам многу, многу телевизија.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија   Чет 27 Aвг 2009, 19:07

Play TV ја заборавив Sad ај нема врска
Jaс МТВ1 и МТВ3 ги сакам поради македонските народни приказни, убавите документарци и прекрасните документарци снимени за македонските убавини, вестите ми се допаѓаат бидејки едино на МТВ1 и Телма вестите се релакрирани и не се тензични како на другите ТВ
+ тамо не ги гледам ниту јанко, нуту латас, швалерката талевска, ниту бојан 13ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија   Чет 27 Aвг 2009, 19:02

Јас гласав за А1, сител и Џангл ТВ

А1 бидејќи има добри флмови, ете и на А2 пуштаат исто така добри филмови ама заборавив да гласам.

Сител бидејќи е реална ТВ.
Информациите им се проверени и точни.

И Џангл ТВ затоа што ми е телевизија од забавен карактер и е најдобрата музичка ТВ што можеше да ни се случи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кои ТВ станици ви се омилени од Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Филм & ТВ-
Отиди до: