ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Ваши ТОРМОЗ предлози

Go down 
АвторПорака
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Ваши ТОРМОЗ предлози   Вто 18 Aвг 2009, 04:57

Nikolaj напиша:
Што мислите темата "што вкусно јадевте денес" да се промени во "што јадевте денес" оти секој ден не јадеме вкусно :)
а пак темата "еве баш сега" да биде "во моментов". Што мислите за ова?
мислам дека добри се и вака. . .така да нема потреба од промени зш веќе сме научени на овие наслови. . .поздрав. . .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Ваши ТОРМОЗ предлози   Пет 07 Aвг 2009, 17:22

°•MoonLight•° напиша:
Турбо рејтинг од мене за Ники, паметна идеја...
Чекај пп со мсн од мене.
Така барем ќе исконтактираме за се што ни треба како што треба biggrin

fala за рејтингот
поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Ваши ТОРМОЗ предлози   Пет 07 Aвг 2009, 17:07

Турбо рејтинг од мене за Ники, паметна идеја...
Чекај пп со мсн од мене.
Така барем ќе исконтактираме за се што ни треба како што треба biggrin

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Ваши ТОРМОЗ предлози   Пет 07 Aвг 2009, 16:31

Имам еден предлог, ние модераторите и администраторите да си размениме skype или MSN адреси па за арно за лошо да бидеме во контакт оти четов не ми се допаѓа поради одредени причини.... и кажав на месечинка за тоа ама проблемот е до серверот каде што е хостиран и форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ваши ТОРМОЗ предлози   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши ТОРМОЗ предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: