ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Што ако излезе непланирано?

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Што ако излезе непланирано?   Нед 30 Aвг 2009, 21:32

Тормозери и тормозерки во љубовни врски, доколку непланирано тормозерки останете бремени, или пак тормозери вашите девојки останат бремени што ќе правите?
Свадба? Абортус? Нешто друго? Што?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Што ако излезе непланирано?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Здравје :: Забременување & Бременост-
Отиди до: