ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Би останале ли со вашиот партнер доколку неможе да има деца?

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 27
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Би останале ли со вашиот партнер доколку неможе да има деца?   Нед 30 Aвг 2009, 21:38

Уште една осетлива тема Sad
Доколку недај боже дознаете дека вашиот партнер нема да може да има деца, како би реагирале?
Што би направиле?
Дали и понатаму ќе бидете во истата врска?
Дали ќе сакате да живеете со истата личност по цена никогаш да немате свое дете?
Ваша крв...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Би останале ли со вашиот партнер доколку неможе да има деца?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Здравје :: Забременување & Бременост-
Отиди до: