ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Тормозери да и помогнеме на Јована

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Тормозери да и помогнеме на Јована   Нед 06 Сеп 2009, 15:10

Bravo Браво Хубабуба, убаво е кога ако ништо друго ваквите информации ги пласираме и ние тормозерите на форум.
Бидејќи форумов може да го чита и разгледува кој сака.
Сигурно барем мал дел од тие луѓе ќе донираат.
Секако и ние тормозерите ако сме во можност да го сториме тоа. Rolling Eyes

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 31
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Тормозери да и помогнеме на Јована   Саб 05 Сеп 2009, 20:49

Да и помогнеме на Јована


Едногодишната
Јована Попоска има вродена срцева маана и потребна и е итна операција
во софиската педијатриска болница за срцеви заболувања.

Ги
молиме сите кои се во состојба да и помогнат на малата Јована, тоа да
го сторат со уплата на средства на жиро-сметка, или со јавување на
телефонскиот број.

Бидете хумани и донирајте 100 денари за Јована.

Бројот за донации е:

Т-Мобиле
070/143-133


Доколку некој сака да донира преку жиро сметка, таа гласи:

Стопанска банка: 200-001987413495 примач Валерија Попоска

Ви благодариме однапред за вашата помош!
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Тормозери да и помогнеме на Јована
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Да бидеме хумани-
Отиди до: