ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Каков миленк чувате/сакате да чувате?

Go down 

Каков миленик Чувате/Сакате да чувате?
 Куче
 Маче
 Папагал
 Риба
 Хрчак
 Зајак
 Морско прасе
 Тарантула
 Игуана
 Змија
 Не е наведено моето омилено животно
 Не чувам и несакам да чувам животни
Види ги резултатите
АвторПорака
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Нед 25 Окт 2009, 16:28

Кученце, чувам кокер и незнам со увцињата што да му правам нон стоп му се прљави и се чеша
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Renata
Тормозче
Тормозче
Renata

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 33
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Саб 24 Окт 2009, 20:32

Риби
аквариум полн со риби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Пет 11 Сеп 2009, 02:09

Nikicka напиша:
Јас си чувам врабец и ми се вика Петко

ако е така и јас си имам нов миленик жаба и ми се вика Торко

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Пет 11 Сеп 2009, 02:00

Јас си чувам врабец и ми се вика Петко

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Чет 10 Сеп 2009, 22:53

сакам тигарче - ама...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 29
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Вто 08 Сеп 2009, 17:22

Maченце

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Пон 07 Сеп 2009, 18:18

Гласав за маче.
Моментално не чувам ама имам чувано и ако некогаш пак чувам миленик тоа ќе биде мачка.
а кога ќе живеам со Мунлајт рековме доберман love you

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Нед 06 Сеп 2009, 23:42

°•MoonLight•° напиша:
macka Бидејќи чувам две дома
а инаку имам ветен поколн од Хубабуба здравје боже кугла со рипче riba
Луда комбинација ќе имам дома kez

сакаш и едно слатко кученце ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Нед 06 Сеп 2009, 23:32

macka Бидејќи чувам две дома
а инаку имам ветен поколн од Хубабуба здравје боже кугла со рипче riba
Луда комбинација ќе имам дома kez

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Нед 06 Сеп 2009, 21:15

fghh


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:10. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   Нед 06 Сеп 2009, 20:54

Еве предлог анкета за на порталот а воедно и супер анкета во овој под форум crtez

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Каков миленк чувате/сакате да чувате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков миленк чувате/сакате да чувате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Домашни миленици-
Отиди до: