ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Интересни клипови од миленичиња!

Go down 
АвторПорака
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни клипови од миленичиња!   Пон 07 Сеп 2009, 17:45

Вчера-завчера Мунлајт и Шеќерче ми покажуваа еден клип со хаска како вика I LOVE YOU
стварно луѓе.
Лаеше и како да викаше I LOVE YOU
Ќе им спомнам да го стават клипот тука зошто јас незнам под кој наслов да го барам.

ја има на клипот што го поставив - гледај !!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни клипови од миленичиња!   Пон 07 Сеп 2009, 17:22

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Интересни клипови од миленичиња!   Пон 07 Сеп 2009, 11:08

Папагалов е закон!!!_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Интересни клипови од миленичиња!   Пон 07 Сеп 2009, 11:08

Овде можете да поставувате смешни, интересни и било какви клипови во кои главна улога се животните, а не вие laugh

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Интересни клипови од миленичиња!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Интересни клипови од миленичиња!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Домашни миленици-
Отиди до: