ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Вашето омилено радио

Go down 

Кое е вашето омилено радио?
Радио Скопје
5%
 5% [ 3 ]
Радио 2
5%
 5% [ 3 ]
Македонско радио 3та програма
2%
 2% [ 1 ]
Спортско 90,3MHz
7%
 7% [ 4 ]
Kaнал 4
5%
 5% [ 3 ]
Канал 77
5%
 5% [ 3 ]
Антена 5
10%
 10% [ 6 ]
Сити радио
5%
 5% [ 3 ]
Радио Равел
2%
 2% [ 1 ]
Фортуна
12%
 12% [ 7 ]
Роса
2%
 2% [ 1 ]
Метрополис
5%
 5% [ 3 ]
Life Радио
3%
 3% [ 2 ]
Франс интернационал
2%
 2% [ 1 ]
Класик ФМ
2%
 2% [ 1 ]
Јаzz FM
2%
 2% [ 1 ]
Канал 103
2%
 2% [ 1 ]
Клуб ФМ
2%
 2% [ 1 ]
Фолк радио
5%
 5% [ 3 ]
Зона М1
3%
 3% [ 2 ]
Буба Мара
8%
 8% [ 5 ]
Скај
8%
 8% [ 5 ]
Општо гласови : 60
 

АвторПорака
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено радио   Пон 07 Сеп 2009, 18:28

Фортуна, скај и буба мара заради Мунлајт (она ги слуша)
спортско радио го слушам по потреба и понекогаш фолк радио во зависност од расположението.
антена и сити радио поретко

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено радио   Пон 07 Сеп 2009, 18:24

...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:17. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено радио   Пон 07 Сеп 2009, 18:21

... ставам


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:17. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Вашето омилено радио   Пон 07 Сеп 2009, 18:20

....


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:17. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено радио   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето омилено радио
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Музика-
Отиди до: