ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Какви жени ве иритираат (одвратни)

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Какви жени ве иритираат (одвратни)   Чет 17 Сеп 2009, 22:46

хехе мислев на лезбејките
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Какви жени ве иритираат (одвратни)   Чет 17 Сеп 2009, 19:42

Nikolaj напиша:
Заборавив, сакаат да зборат за клиторис (изгледа го сакаат) а не нешто друго


не ти ја сваќам реченицава. .ама воопшто. . .

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик


Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 33
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Какви жени ве иритираат (одвратни)   Сре 16 Сеп 2009, 23:14

-Лажливки
-Емоционално незрели
-Без домашно воспитање
-Егоистки (Его манијачки)
-Мамини и татини мази и пре разгалени до бескрај и страшно се нервираат ако некој друг не им ги трпи глупостите
-Злобни гомца и единствено се озбилни во својата лукавост но не и во нешто друго
-Лицемерки, се прават добри и ти се улизуваат најчесто со пораки и по некое време си го покажуваат лицето
-Опасни за околината поради нивниот хистеричен однос, премногу избувливи и покажуваат сила
-Од чиста мира ке те чепнат и ке се самовозбудат и ке почнат да плачат како демек биле повредени и навредени (малоумни и болни)
-Лакоми и себични
-Сакаат да земаат од други и да си присвојуваат за себе, и секогаш сакаат да ви наштетат
-Ке видат нешто од друг и одма и тие го прават истото но спротивно (крадат финти)
-пре горди и ненормален однос


Овие особини ме иритираат поради тоа не ги сакам жените и убаво ми е што сум геј


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 14:43. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви жени ве иритираат (одвратни)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви жени ве иритираат (одвратни)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за мажи-
Отиди до: