ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Што мислите за ваков тип на дечковци?

Go down 
АвторПорака
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за ваков тип на дечковци?   Нед 04 Окт 2009, 02:13

се сложувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за ваков тип на дечковци?   Нед 04 Окт 2009, 01:46

пф што знам.. Ни мислам баш дека физичкиот изглед во целост ни дава некоја реална претства за карактерот на човекот мада делумно да.
секоја проценка која си ја правиме во главата гледајќи некоја личност на крајот испаѓа дека или сме биле во право или тотално сме погрешиле
Бар јас во проценките ретко грешам Ама и да не се фалам премногу знам понекогаш и да утнам.
И од двете ми се има случено.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за ваков тип на дечковци?   Нед 04 Окт 2009, 01:35

Не мислам ама баш ништо би рекла дека не се мој тип на дечковците кои би ми се допаднале.
Немам ништо поротив истите не секогаш надворешниот изглед на личноста ми дала реални карактерни особини.
Неможам да речам дека се вакви или онакви се додека не ја запознаам личноста како што треба.
Како што вели Никичка неможам да оценам баш премногу по изгледот и не секогаш впечатокот од физичкиот изглед го поврзувам со карактерот на човекот.
Ми се има случено според ваквиот изглед да оценам дека се работи за некоја ужасна личност а да излезе спротивното
така даааааааа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за ваков тип на дечковци?   Саб 03 Окт 2009, 23:40

се сложувам


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:21. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за ваков тип на дечковци?   Саб 03 Окт 2009, 20:58

Нека е лустер шишан и нека има тетоважа која не излегува од контрола, нека е и умерено набилдан се во граници на нормала немам ништо против.
Карактерот не се проценува заради надворешниот изглед на една личност а уште помалку да поресудуваме какви се девојките на таквите дечковци.
Кој ни дава за право?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Што мислите за ваков тип на дечковци?   Сре 30 Сеп 2009, 23:43

Со тетоважи
лустер шишани
пирсови
впечатлива гардероба...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:22. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за ваков тип на дечковци?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за ваков тип на дечковци?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: Само за жени-
Отиди до: