ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 CIRCO-Циркус во Скопје :)

Go down 
АвторПорака
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: CIRCO-Циркус во Скопје :)   Нед 04 Окт 2009, 01:53

Јас и Месечинка бевме во циркус и си поминавме супер, за цената дека е претерана може со сигурност да се каже ама првиот пат кога бев во циркус бев премногу мал и ми е стварно во избледено сеќавање ова ми беше супер освежување.
Иако слушавме дека нема да било убаво и јас и Месечинка сме задоволни од изведбите.
Па кој не бил нека иде до 12 октомври.

Цени:
За деца до 7 години 250 ден.
За возрасни 350 ден.
За сите возрасти билети за ложата 450 ден.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
CIRCO-Циркус во Скопје :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: