ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Филм на кој пуштив солза

Go down 
АвторПорака
Magdalena
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 31
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Филм на кој пуштив солза   Нед 25 Окт 2009, 22:19

Дефинитивно Титаник на него се сетив сега пошто сега скоро го имаше на ТВ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Renata
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 32
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Филм на кој пуштив солза   Нед 25 Окт 2009, 21:27

На кој филм имате заплакано.
Имате пуштено макар една солза, или пак ете сте биле на раабот да заплачете.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Филм на кој пуштив солза
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Филм & ТВ-
Отиди до: