ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Facebook статуси

Go down 
АвторПорака
Renata
Тормозче
Тормозче
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 32
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
:

ПишувањеПредмет: Facebook статуси   Нед 25 Окт 2009, 21:30

Има тема MSN статус па ајде да прочитаме facebook статуси

немора да се ваши, некои што ви оставиле добар впечаток:
-Смешни
-Тажни
-Интересни и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Facebook статуси
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Останато-
Отиди до: