ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Кој е вашиот омилен кошаркарски клуб?

Go down 
АвторПорака
Imhotep
Тормозче
Тормозче
Imhotep

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 46
Години : 29
Локација : Ново Лисиче
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен кошаркарски клуб?   Пет 12 Сеп 2008, 04:40

GoldenBoy напиша:
Мојот е дефинитивно Работнички!
Наброј 5 играчи од Работнички што играат сега. :bball:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Кој е вашиот омилен кошаркарски клуб?   Вто 02 Сеп 2008, 01:05

Мојот е дефинитивно Работнички!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Кој е вашиот омилен кошаркарски клуб?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: СПОРТ :: Кошарка-
Отиди до: