ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Бла..бла..бла

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 27 Ное 2009, 21:10

Како да усреќиш жена?
Никогаш не било тешко да направиш една жена да биде среќна.
Се што треба е мажот да биде:

1. Пријател
2. Другар
3. Љубовник
4. Брат
5. Татко
6. Господар
7. Готвач
8. Електричар
9. Столар
10. Водоводџија
11. Механичар
12. Декоратор
13. Стилист
14. Сексолог
15. Гинеколог
16. Психолог
17. Дератизатор
18. Психијатар
19. Исцелител
20. Добар слушач
21. Организатор
22. Добар татко
23. Многу чист
24. Симпатичен
25. Атлета
26. Топол
27. Внимателен
28. Галантен
29. Интелигентен
30. Смешен
31. Креативен
32. Нежен
33. Силен
34. Разбирлив
35. Толерантен
36. Мудар
37. Амбициозен
38. Способен
39. Смел
40. Посветен
41. Вистински
42. Сигурен
43. Страстен
44. Чувствителен

Без да заборавиш да:

45. И даваш комплименти, постојано
46. Сакаш шопинг
47. Бидеш искрен
48. Бидеш многу богат
49. Не ја нервираш
50. Не гледаш по други жени

Во меѓувреме, мораш да:

51. И посветуваш многу внимание
52. И дадеш многу време, посебно време за нејзе
53. И дадеш многу простор, притоа никогаш да не се грижиш каде оди

Многу важно!
54. Не заборавај:
* Родендени
* Годишници
* Било што кое она го организира


Како да усреќиш маж?


1. Појави се гола

2. Донеси храна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Нед 25 Окт 2009, 17:14

Magdalena напиша:
Колку што можам да разберам се е недоразбирање

Него животот му е едно големо недоразбирање

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 32
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 19:07

Колку што можам да разберам се е недоразбирање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 14:44

Nikicka напиша:
Рејтинзите за Хубабуба и Николај се од мене
морав да пишам за да не направам кавга помеѓу двајцата членови.

huBaBuBa напиша:
Не се секирај си го излечил тој комплексот со тоа што ми шибнал мене негативен рејтинг на постот на кој си ми ставила ти позитивен.

хахахаха
Болести

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 04:17

Nikolaj напиша:

П.С. Не си воопшто самокритичен и не признаваш грешки, тврдоглав си и егоист. Женските не сакаат такви, затоа се и кризите!!!
"Ти си совршен и безгрешен"


Никој од тебе не побара совет за тоа какви машки сакаат или несакаат жените, јас имам 4 годишна врска и иако никој не е совршен кризи немало.
Што укажува на тоа дека сум самокритичен, признавам грешки, не сум тврдоглав а уште помалку егоист.
Од старт те побивам.

Nikolaj напиша:
Само ке кажам, администратор сум од 2005 година на форуми
Модератор сум од 2003
Посетувам форум од 2000 година (не знам дали во тоа време си чул за форум)

Знам што е администрација и модерација.

Ти? Модератор? хаха рече администратор?
Да беше ќе и одговореше на Мунлајт на кои форуми си бил ПЛАТЕН.


Nikolaj напиша:
На
форумов, според бројот на активни членови и постови се потребни Еден
администратор кој е газдата и евентуално и еден модератор во случај
администраторот да е отсутен некое време.

Кој си ти да ми диригираш правила како треба да биде?
Ова е Тормозење а не било кој форум.
Направи си свој и диригирај таму!

Nikolaj напиша:
Последен пост

ПРИЈАТНО!

Искрено се надевам дека е последен и знаеш ми се смачи да те цитирам нон стоп во постовите по 3 саати си правиш измени и по нешто си допишуваш.
Тоа знаеш што значи?
Дека не си доволно паметен во еден пост да си кажеш се што мислиш, дека се опседнуваш со саати за тоа кој што ти пишал па се мислиш што уште треба да додадеш.
Бог да чува... Кој психо си не си ни свесен.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 03:09

ц ц ц ц Како некои мали деца.
Аман бре луѓе ова е некаква шала?
Што читам?
Што е ова?


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 02:58

°•MoonLight•° напиша:
Николај на кои форуми си платен администратор ако не е тајна?
Верувам дека не е, а зошто би било?

Нема ни да ти одговори, зошто нема форум на кој ваков психо би бил модератор а не па администратор

Nikicka напиша:
Рејтинзите за Хубабуба и Николај се од мене
морав да пишам за да не направам кавга помеѓу двајцата членови.

Не се секирај си го излечил тој комплексот со тоа што ми шибнал мене негативен рејтинг на постот на кој си ми ставила ти позитивен.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 02:43

Nikolaj напиша:
Немам намера да ти ги читам дебилните постови полни со нервоза и омраза и да реплицирам на ретардоси. Се вратив на кратко да избришам некој информации од профилот

За јавна навреда на член следува бан, ќе те поштедам овојпат зошто сметам дека барем до толку си паметен па нема да продолжиш со недоличните постапки.

Инаку за бришење на било какви информации од профилот ОСВЕН личните консултирај се со глобалниот модератор или администраторите.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 02:36

Немам намера да ти ги читам дебилните постови полни со нервоза и омраза и да реплицирам на ретардоси. Се вратив на кратко да избришам некој информации од профилот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 02:18

Nikolaj напиша:


Oхоо тука има многу нервоза. Кога ке се сплетка некој поради тоа што напишал неколку различни работи а вистината е трета довага до нервоза.

Нервозата е кај тебе а не кај мене

Nikolaj напиша:
Па ти прв ме нападна со тоа што ме обвини неосновано.

Николај јас не те обвинив само ти ја посочив вистината а сите знаеме дека таа понекогаш знае да боли. За жал

Nikolaj напиша:
Егото ти е големо.
Јас најмалце сум на форумов заради тебе!!!

Охохооооо Па не би рекол, се имаш спукано и со Никичка и со Маистер и по некоја случајност сите се криви само ти си во право Доброооо

Nikolaj напиша:
Тоа е поради одредени заслуги и добри особини на
Месечинка како човек и сите мои постови и заложби се поклон. Но не на
тебе.Мислам дека нема потреба да доваѓам на форумов од причина што ме
наклевети неосновано а потоа ме правиш будала.

Николај форумов не е за сожалување и не му требаа донација од постови ниту било какви заложби. Јас пре Никичка би ја ставил за глобален модератор и така Мунлајт највеќе се грижи за се на форумов може треба и да ти ја тргнеме функцијата,твојата работа до сега е незначителна, жалам ама така е.
Ти си единствениот кој тука поклонува постови останатите можеби малку но пишуваат затоа што сакаат, затоа што се интересираат и забавуваат за разлика од тебе.

Никичка верувам дека би била благодарна на функцијата глобален модератор и не би поклонувала постови туку би се залагала со љубов.


Ако до сега се ова ти беше терет и се ова си го правел заради Мунлајт колку што можев да разберам од сега и немораш да го правиш.

Знаеш верувам дека на сите до сега бар по еднаш им паднало на памет дека форумов без тебе би било подобро катче за забава.

Ептен негативна личност си, со сите си во некаков комфликт, не дозволуваш критика, не се трудиш да сфатиш што човек сака да ти каже, изгледа ти мислиш дека цел свет е против тебе, незнам кој ти е филмот, мислам дека малку треба да поработиш на својата самодоверба, знаеш светов и не е така црно бел.
Не се сите против тебе, ама исто така не толерираат сите некои постапки па отворено дискутираат за тоа, само што ти сето тоа си го зимаш здраво за готово па го сметаш за обвинување, клевета и што ли уште не.

Ептен си напнат дај малку опушти се.

И озбилно ако тормозење психички те мачи бегај брат.
Зошто создаваш ептен голема тензија овдека со сите си во комфликт имаш ли ти пријател на форумов со кој не си се спукал?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 24 Окт 2009, 00:58

huBaBuBa напиша:
Аман бре човек што ти е тебе?
Што цепидлачиш толку?
Гледав дека те покажува во посоледните 99 часа тоа се повеќе од ЧЕТИРИ дена што е слабо уклучување ако се уклучуваш по еднаш.
Не сум ментален да им водам сметка на сите кога се уклучуваат и се исклучуваат и по колку пати на ден.

Генерално гледано и по тоа колку постови имаш напишано (во изминатиов месец) е СЛАБО.
Не зборувам само за тебе, туку и за себе и за сите останати.
Апелирам да се подобриме и во однос на активност и во однос на редовност.

Што се фаќаш како давеник за сламка?
И 100 пати на ден да се уклучуваш кога не пишуваш што ти вреди?

Надзорници и гости има колку сакаш активни членови нема.

А за мене Николај нема потреба да се повторуваш колку ме немало и кој сум јас да ти зборам за активност кога и самиот потенцирав за себе дека ме нема.
а кој сум јас?
Администратор на форумов кој сака да апелира за поголема активност.

Се разбравме сега или да ти нацртам?

И никој не се фати САМО ЗА ТЕБЕ препрочитај го УБАВО мојот прв пост.
Што ме напаѓаш дека те обвинувам само тебе?

Срамота, сите најактивни членови ги имам пишано.
Како тоа само тебе?

Те молам пред да ме напанеш за било што во иднина прочитај си го убаво постот кој сакаш да ми го цитираш.

Oхоо тука има многу нервоза. Кога ке се сплетка некој поради тоа што напишал неколку различни работи а вистината е трета довага до нервоза.
Дали си ментален не знам но дефинитивно немаш ни А од администратор.
Постови слабо но тргни прво од тебе
Што ми вреди ако се уклучувам а не пишам? Знаеш која е работата на модераторот? Гарант не. Епа модераторот не треба да пише што повеке и да спамира туку да гледа кој што напишал, кој е нов член и евентуално да се интервенира. Така да гледам дека ти сруши брана и сега се факаш за сламка.
Во иднина пред да те нападнам? Па ти прв ме нападна со тоа што ме обвини неосновано. Егото ти е големо.
Јас најмалце сум на форумов заради тебе!!!
Тоа е поради одредени заслуги и добри особини на Месечинка како човек и сите мои постови и заложби се поклон. Но не на тебе.Мислам дека нема потреба да доваѓам на форумов од причина што ме наклевети неосновано а потоа ме правиш будала.Aj да видиме кој лаже:
Ти викаш дека слабо се уклучувам... упс мислев слабо активен па уште викаш дека си бил многу јасен.

Јас викам дека нема врска и неосновано ме напаѓаш без никаков повод

Еве ја вистината:
°•MoonLight•° напиша:
едно фала за Николај и Маистер кои гледам дека редовно се уклучувале.

°•MoonLight•° напиша:
Ту бреее ај Ники ќе го разберам ама останатитет
На никого да не му текне да се потруди да го смени порталот
старите новости во архива нови на портал... епа разочарана сум
за нактивноста да не правам муабет, јас немам цел месец нет ама останатите

-------------------------------------------------------------------------------------

Како што кажа андријана, форумот го повратив во живот а бил пропаднат.
Прво што добивам од овој форум? Ништо

Колку време имам изгубено на форумот? Ако работиш ке видиш колку време
е тоа и колку пари се ако поделиш изминато време со дневница.
Имам преку 650 постови и тоа за неколку месеци само, колку имаш ти што
ме критикуваш? Упола. Види се сам прво во огледало па после збори.

ВОЗДИВНИ не идам тука

Тешко е да се добие пријател но лесно се губи, ти не знаеш да цениш а една друга личност заборави да цени како на почетокот.


П.С. Не си воопшто самокритичен и не признаваш грешки, тврдоглав си и егоист. Женските не сакаат такви, затоа се и кризите!!!
"Ти си совршен и безгрешен"


Жал ми е што од сите овие постови нема да биде радосна месечинка но тоа е

Само ке кажам, администратор сум од 2005 година на форуми
Модератор сум од 2003
Посетувам форум од 2000 година (не знам дали во тоа време си чул за форум)

Знам што е администрација и модерација.

На форумов, според бројот на активни членови и постови се потребни Еден администратор кој е газдата и евентуално и еден модератор во случај администраторот да е отсутен некое време.

Последен пост

ПРИЈАТНО!


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 01:14. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 20:15

°•MoonLight•° напиша:
Николај на кои форуми си платен администратор ако не е тајна?
Верувам дека не е, а зошто би било?

Читаш мисли

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 14:45

Рејтинзите за Хубабуба и Николај се од мене
морав да пишам за да не направам кавга помеѓу двајцата членови.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 13:53

Николај на кои форуми си платен администратор ако не е тајна?
Верувам дека не е, а зошто би било?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 13:39

Аман бре човек што ти е тебе?
Што цепидлачиш толку?
Гледав дека те покажува во посоледните 99 часа тоа се повеќе од ЧЕТИРИ дена што е слабо уклучување ако се уклучуваш по еднаш.
Не сум ментален да им водам сметка на сите кога се уклучуваат и се исклучуваат и по колку пати на ден.

Генерално гледано и по тоа колку постови имаш напишано (во изминатиов месец) е СЛАБО.
Не зборувам само за тебе, туку и за себе и за сите останати.
Апелирам да се подобриме и во однос на активност и во однос на редовност.

Што се фаќаш како давеник за сламка?
И 100 пати на ден да се уклучуваш кога не пишуваш што ти вреди?

Надзорници и гости има колку сакаш активни членови нема.

А за мене Николај нема потреба да се повторуваш колку ме немало и кој сум јас да ти зборам за активност кога и самиот потенцирав за себе дека ме нема.
а кој сум јас?
Администратор на форумов кој сака да апелира за поголема активност.

Се разбравме сега или да ти нацртам?

И никој не се фати САМО ЗА ТЕБЕ препрочитај го УБАВО мојот прв пост.
Што ме напаѓаш дека те обвинувам само тебе?

Срамота, сите најактивни членови ги имам пишано.
Како тоа само тебе?

Те молам пред да ме напанеш за било што во иднина прочитај си го убаво постот кој сакаш да ми го цитираш.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 12:07

huBaBuBa напиша:
Николај некако слабо се уклучува
превод: слабо се уклучува на форумот

huBaBuBa напиша:
Мислам дека јасно е дека зборам за активноста
Превод: Не пише често

Eдно со друго не одговараат (различно се). Одлучи се за кое? Активноста или уклучувањето?

Ако се одлучиш за првото тогаш одговорот е:
ај нека биде по твое, иако знам дека те немаше со денови и
сега дојде и ми викаш дека не сум активен ц ц ц. Ова е како да речеш
црното е бело и белото е црно или дека 2+2 се 6. Ок нема прблем.
Не
е целта во пишување во безвезни коментари колку да се пише нешто а
башка нема ни со кого да се допишувам (не можам монолог) а не знам што
баш за мене се фати. Јас и онака сум со доста обврски + администратор
сум на 4 форуми (дел платени) а модератор на +1 форум па колку кај вас
толку и кај другите сум.

Ако се одлучиш за второто тогаш, не сум сам има помалце што пишат од мене, глобално и моментално гледано.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 02:19

Мислам дека јасно е дека зборам за активноста

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 01:57

huBaBuBa напиша:
Николај некако слабо се уклучува

Цццц и јас се ставам во истава група немам ни јас некое посебно оправдување ама дајте да се вратиме во нормала.

Како мислиш слабо? Бар по 2-3 пати на ден се уклучувам (може не пишам ама све гледам) Мислам дека ако некој највеке се уклучува тоа сум јас. Само до пред некој ден на листата (во последните 99 часа) бевме јас и маистер. Стварно не ми е јасно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 32
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пет 23 Окт 2009, 00:49

Николај некако слабо се уклучува а Голден одамна не се уклучил каде сте бре тормозери и Маистер почесто го гледавме порано ...
Цццц и јас се ставам во истава група немам ни јас некое посебно оправдување ама дајте да се вратиме во нормала.
Еве и на Никичка и помина лошиот период па се враќа во нормала.
Шеќерче и Мунлајт имаат сега два компјутера па ќе ги гледаме и двете он лајн..
Дајте малку активност АЈДЕ АЈДЕ!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 28
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Саб 26 Сеп 2009, 21:44

°•MoonLight•° напиша:
Мене ме нема бидејќи немам нет (не е платен) затоа ја нема и Шеќерче а Никичка е на натпревар во Бугарија преку ракомет и спомна дека многу ќе се задржела колку незнам
Хубабуба зошто го нема незнам и така

Се вратив ама немам дома интернет и незнам ни јас уште колку долго така. Се вратив завчера а од вчера тука има скинати кабли и се чепка нешто. сега имам ама вака си доаѓа по 5 мин. и се губи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Вто 22 Сеп 2009, 17:46

°•MoonLight•° напиша:
Хубабуба зошто го нема незнам и така
ej види што е работата и каде е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Вто 22 Сеп 2009, 16:52

Мене ме нема бидејќи немам нет (не е платен) затоа ја нема и Шеќерче а Никичка е на натпревар во Бугарија преку ракомет и спомна дека многу ќе се задржела колку незнам
Хубабуба зошто го нема незнам и така

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 34
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пон 21 Сеп 2009, 16:49

па има :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 31
Локација : Скопје
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Пон 21 Сеп 2009, 15:54

абе има ли некој на форумов ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 32
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   Чет 10 Сеп 2009, 16:46

Севкупно има 4 членови он-лајн :: 1 Регистрирани, 0 Скриени и 3 Гости :: 1 Bot

Што ли гледаат гостиве?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бла..бла..бла   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бла..бла..бла
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 10Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: