ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Вашиот омилен тенисер/тенисерка???

Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Вашиот омилен тенисер/тенисерка???   Вто 02 Сеп 2008, 10:22

Дали имате ваш омилен тенисер/тенисерка и кој/а е?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Вашиот омилен тенисер/тенисерка???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: СПОРТ :: Тенис-
Отиди до: