ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Кое е вашето последно купено музичко CD?

Go down 
АвторПорака
Imhotep
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 46
Години : 29
Локација : Ново Лисиче
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето последно купено музичко CD?   Пет 12 Сеп 2008, 04:18

Не се сеќавам баш, ама веројатно беше Македонија засекогаш, со преработките на народните македонски песни.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Кое е вашето последно купено музичко CD?   Вто 02 Сеп 2008, 10:44

Ако имате, слободно пишете, не се срамете Embarassed
:lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Кое е вашето последно купено музичко CD?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Музика-
Отиди до: