ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Visitor messages | Профил | Statistics | Friends | Contact

Се за Miss World

Female
 
Aries
 
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ :
9
 
ТОРМОЗ порака :
Биди свој... ^.*
 
Љубовен статус :
Статусот ми е под вечна робија!
 
Години :
23
 
Локација :
Прилеп
 
Занимање :
Се што ќе ми падне на ум !
 
Се чувствувам :
Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
 
Е Баш вака :
 
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ :
20
 
ВАШИОТ РЕЈТИНГ :
0
 
Мојот миленик :
Маче
 
Се вика :
Пипи
 
Miss World
avatar
Rank: Тормозче
Тормозче
Miss World friends
Miss World has no friends yet