Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Нови членови :о) Претставете се

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Miss World
Тормозче
Тормозче
Miss World

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 26
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Talkative
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСре 16 Јун 2010, 02:57

Би го посетувал стварно е интересен, но нема што да правам сам.... :S
Ајде да направиме добра реклама преку некој сајт.... немаш некој пријател што има сопствен сајт??? Види стапи во контакт со кајгана, романтични, ангели, сериимк има пуно форуми и сајтови,,,, но не е и така лесна соработката :))))
интересен е и добри теми има форумов :)
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 13 Јун 2010, 13:12

lol Не верував дека ќе го посетиш форумов пак ;-))
Незнам дали вреди да си го губиш времето тука.. некогаш премногу го сакав овој форум но сватив дека е безнадежен :S

_________________
Нови членови :о) Претставете се Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Miss World
Тормозче
Тормозче
Miss World

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 26
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Talkative
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyВто 08 Јун 2010, 14:51

Благодарам cestito
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 06 Јун 2010, 01:52

Miss World напиша:
Здраво јас сум Miss World (Дали морам да го откријам моето вистинско име? )
За форумов дознав сосема случањо, барав пораки за добро утро и така го најдов... Ми се допадна па решив да се активирам, иако не сум многу по форумит е, овој ќе ми биде втор на кој што ќе бидам активен член!!!
Јас имам 15години и сум од Прилеп...!!!
Поздравче и се надевам дека ќе се дружиме!!! drustvo

Форумов малку е подзаборавен, но ти посакувам добре дојде Нови членови :о) Претставете се 967800

_________________
Нови членови :о) Претставете се Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Miss World
Тормозче
Тормозче
Miss World

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 26
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Talkative
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyПет 21 Мај 2010, 13:06

Здраво јас сум Miss World (Дали морам да го откријам моето вистинско име? )
За форумов дознав сосема случањо, барав пораки за добро утро и така го најдов... Ми се допадна па решив да се активирам, иако не сум многу по форумит е, овој ќе ми биде втор на кој што ќе бидам активен член!!!
Јас имам 15години и сум од Прилеп...!!!
Поздравче и се надевам дека ќе се дружиме!!! drustvo
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Нови членови :о) Претставете се 1494dwwjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 25 Окт 2009, 18:22

Рената Нови членови :о) Претставете се 769935

_________________
Нови членови :о) Претставете се Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
Renata
Тормозче
Тормозче
Renata

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 35
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Devilish
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 25 Окт 2009, 16:06

Dobro ve najdov Нови членови :о) Претставете се 100862
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 22:25

Добре дојде Рената Нови членови :о) Претставете се 224549

ајдееее нека ни се множат членовите Нови членови :о) Претставете се 434201

_________________
Нови членови :о) Претставете се Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Renata
Тормозче
Тормозче
Renata

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 35
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Devilish
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 20:33

а инаку не се знам лично со неа Нови членови :о) Претставете се 448925
Вратете се на почетокот Go down
Renata
Тормозче
Тормозче
Renata

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 34
Години : 35
Локација : Скопје
Се чувствувам : Грррр.....
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Devilish
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 85
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Панда
Се вика : Пандурка
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 20:30

Здраво јас сум Рената за форумов дознав од Никичка (хај5)
Вратете се на почетокот Go down
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 34
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Flirty
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 20:16

Добро ве најдов Нови членови :о) Претставете се 585441
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 19:51

Николај ме разочара Нови членови :о) Претставете се 840600

Магдалена добре ни дојде Нови членови :о) Претставете се 769935

_________________
Нови членови :о) Претставете се Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Нови членови :о) Претставете се 1494dwwjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 19:09

Магдалена Нови членови :о) Претставете се 769935

_________________
Нови членови :о) Претставете се Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 34
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Flirty
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 19:05

huBaBuBa напиша:

Магдалена добре ни дојде

Добро ве најдов Нови членови :о) Претставете се 585441
Вратете се на почетокот Go down
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Нови членови :о) Претставете се 1494dwwjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 17:29

Ова сите граници ги надмина Николај е баниран и на форумов може да се уклучи единствено под друг ник а познавајќи го каков манијак е ништо чудно да го направи тоа и да прави нереди овдека.

Магдалена добре ни дојде, жалам за лошото прво искуство на форумов ќе имаш прилика да прочиташ многу ситуации во кои овој член влегуваше во сукоб со останатите членови.
Па ќе процениш во кого лежи вината.

За почеток почни со темите и постовите во отпад а потоа во темата бла бла бла.

Николај банарин си поради измени на твоите постови, никој не ти дава за право да ги менуваш постовите а со тоа да го упропастиш целиот форум.

_________________
Нови членови :о) Претставете се 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 31
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 17:15

Nikolaj напиша:
Ooo tesko tebe, sto si dosla tuka, tuka prvo ke ti pravat lice dodeka im pises postovi a potoa ke ti lupnat ban, idi na kajgana, idi vidi, itn

не е во ред да се бркаат нови членови доколку ти си имал лошо искуство на овој форум сигурно постоела некоја добра причина доколку се сеуште оставени постовите прочитај ги уште еднаш целта на муабетот кој што поради твоја вина прерасна во расправија не беше конкретно обвинување кон тебе туку молба до сите членови за поголема активност за поголена забава а ти очиглено го преврте муабетот и поради нападот кон хуба буба се случи тоа што се случи!несакам повторно да навлагам во дијалози и искрено несакам да си создавам непријатели моето членство на овој форум е за забава а не за расправање!не ми е јасно сме имале интересни моменти и без разлика не е во ред да бркаш членови биди реален!

_________________
Нови членови :о) Претставете се Zt6uzj6n8sin4
Вратете се на почетокот Go down
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 34
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Flirty
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 17:08

Nikolaj напиша:
Bravo sekoja cest Нови членови :о) Претставете се 585441 no tuka vladee sila a kaj sto ima sila nema pravda

еј чудно ми е вака навикната сум првиот пост да го гледам сега последниот ам ок Нови членови :о) Претставете се 448925

инаку во врска со твојот пост хехехехе сакам јас такви луѓе Нови членови :о) Претставете се 448925
Не се замерувам со никој ама не дај боже да ми стапне некој на жулј Нови членови :о) Претставете се 448925

Инаку ептен отидовме Нови членови :о) Претставете се 456390
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Нови членови :о) Претставете се 1494dwwjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 17:02

Bravo sekoja cest :) no tuka vladee sila a kaj sto ima sila nema pravda
Вратете се на почетокот Go down
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 34
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Flirty
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 16:58

Член сум на два големи форуми да не ги рекламирам сега Нови членови :о) Претставете се 100862
и тоа 2-3 години ама во нив го има она снобовското знаеш.
Некако ми се како шаблон сите се тоа па тоа.
Ќејвски ми е вака на некој ваков форум да бидам член а такви луѓе кои бараат рчки има секаде ќе се справам ако ги има и тука.
хехе не ме брка мене некој така лесно.
Клин со клин се побива тука збор со збор Нови членови :о) Претставете се 100862
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Нови членови :о) Претставете се 1494dwwjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 16:50

Ooo tesko tebe, sto si dosla tuka, tuka prvo ke ti pravat lice dodeka im pises postovi a potoa ke ti lupnat ban, idi na kajgana, idi vidi, itn
Вратете се на почетокот Go down
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 34
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Flirty
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
: Нови членови :о) Претставете се Sooh2tjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyСаб 24 Окт 2009, 16:47

Здраво јас сум Магдалена за форумов дознав од Hi5 незнам кој ми ја прати пораката Нови членови :о) Претставете се 585441
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyПон 07 Сеп 2009, 10:46

Добре ни дојдовте нови тормозачииии!!!
Пријатна забава!
google

_________________
Нови членови :о) Претставете се Opt1220899706j
Нови членови :о) Претставете се Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Нови членови :о) Претставете се 1494dwwjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 06 Сеп 2009, 20:32

dobre dojde Ти ветуваме добра забавааа drustvo

_________________
Нови членови :о) Претставете се Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
~Miss Tete~
Тормозче
Тормозче
~Miss Tete~

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 4
Љубовен статус : немажена ЛоЛ
Години : 26
Се чувствувам : кул =]
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 8
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 06 Сеп 2009, 16:49

фалааааааааа
Вратете се на почетокот Go down
http://www.losserrano-4ever.heavenforum.com
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Нови членови :о) Претставете се Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Нови членови :о) Претставете се Xnxloxjpg

Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се EmptyНед 06 Сеп 2009, 16:47


_________________
Нови членови :о) Претставете се Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
Нови членови :о) Претставете се Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Нови членови :о) Претставете се Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Нови членови :о) Претставете се
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: