Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Администратори и модератори

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Администратори и модератори Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyПон 02 Ное 2009, 20:00

°•MoonLight•° напиша:
Голден ме интересира твое мислење

Што мислиш дали е паметно да го ставиме форумов во мирување еден период додека не се решиме да му се посветиме како што треба и додека не се ангажираме да донесеме барем 10 активни членови.

Зошто вака не го бива Администратори и модератори 82073


Јас одамна тоа го мислам. Предложив едно време да направиме собир за да се видиме и да си размениме мислења и идеи за како понатаму да функционира форумов. Веќе тера и 2-ра година, а слабо ни иде со форумов. Мора некоја реклама или нешто слично да има.
Мора да се видиме и да разговараме, зашто вака преку нет нема никогас да се договориме нешто, тешко сите да се погодиме во исто време online.
Можеме да ги информираме и новиве членови, па секој по нешто да каже што мисли и како.

_________________
Администратори и модератори Opt1220899706j
Администратори и модератори Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Администратори и модератори Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyНед 01 Ное 2009, 04:35

Голден ме интересира твое мислење

Што мислиш дали е паметно да го ставиме форумов во мирување еден период додека не се решиме да му се посветиме како што треба и додека не се ангажираме да донесеме барем 10 активни членови.

Зошто вака не го бива Администратори и модератори 82073

_________________
Администратори и модератори Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Администратори и модератори Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 24 Окт 2009, 14:41

Nikolaj напиша:


znaev koj buckal kavga za da stane moderator hahah mi e gajle
ti si beznadezen slucaj i gotov si psihicki a ostanato beznadezen
papa i skapi

Aкo ти е полесно да размислуваш така, нека ти биде.
Јас ако сакав да умешам прсти ќе умешав кај Шеќерче таа ми е другарка.
Со Мунлајт освен каталогот од Орифлејм и форумов немаме ништо заедничко а со Хубабуба освен дружбата тука и едно здраво.
Ако некој ме ставеше супер тормоз модератор тоа сигурно ќе беше Шеќерче, а не Хубабуба.

Очигледно му пукнал и него филмот, а како администратор има право да ти ја одземе функцијата и да му ја даде на некој друг.

Хубабуба ти благодарам, благодарност и до сите кои сакаа да бидам Супер Тормоз Модератор

_________________
Администратори и модератори Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Администратори и модератори Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 24 Окт 2009, 03:10

Може требаше прво да се направи анкета Администратори и модератори 521601

_________________
Администратори и модератори Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Администратори и модератори Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 24 Окт 2009, 02:49

аха да ти повеќе не заслужуваш ни ВИП позиција на форумов.

Гледам аватарот го снема фиууу искрено се надевам нема да се сретнеме барем не тука на форумов Администратори и модератори 100862

_________________
Администратори и модератори 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Администратори и модератори Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 24 Окт 2009, 02:46

Јас малку по објективно гледам на работите за разлика од тебе.
Буцкало на форумов сем ти нема.
Исто така таа особа за која зборуваме е каде каде по заслужна од тебе да биде глобален модератор.
Ако ништо друго барем по тоа што ќе пишува затоа што сака а не да поклонува.

_________________
Администратори и модератори 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 24 Окт 2009, 02:42

huBaBuBa напиша:
Николај повеќе не е глобалн модератор, на негово место е Никичка.

Ако некој се интересира за причината таа е следнава:

На форумов е во комфликт со сите членови што не му доликува на еден глобален модератор.
Толку во кратки црти, се надевам дека по оваа одлука многу нешта ќе се променат.

Бидејќи Николај секој свој пост на форумов го донирал или поклонувал од овој момент тоа немора да го прави, а неморал ни до сега затоа што Тормозење иако е непознат и слаб со активни членови не значи дека е безнадежен случај на кој му треба помош.

Прв пат сретнувам човек кој поклонува постови, колку што знам јас сите овдека доаѓаат затоа што сакаат да дојдат.
Пишуваат затоа што сакаат да пишат.
Се вложуваат бидејќи сакаат да се вложат.
Кој сака да е тука нека е кој несака ТУТУ ПАПА

znaev koj buckal kavga za da stane moderator hahah mi e gajle
ti si beznadezen slucaj i gotov si psihicki a ostanato beznadezen
papa i skapi


Jas sum peder sto da pravam?


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:48. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Администратори и модератори Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 24 Окт 2009, 02:27

Николај повеќе не е глобалн модератор, на негово место е Никичка.

Ако некој се интересира за причината таа е следнава:

На форумов е во комфликт со сите членови што не му доликува на еден глобален модератор.
Толку во кратки црти, се надевам дека по оваа одлука многу нешта ќе се променат.

Бидејќи Николај секој свој пост на форумов го донирал или поклонувал од овој момент тоа немора да го прави, а неморал ни до сега затоа што Тормозење иако е непознат и слаб со активни членови не значи дека е безнадежен случај на кој му треба помош.

Прв пат сретнувам човек кој поклонува постови, колку што знам јас сите овдека доаѓаат затоа што сакаат да дојдат.
Пишуваат затоа што сакаат да пишат.
Се вложуваат бидејќи сакаат да се вложат.
Кој сака да е тука нека е кој несака ТУТУ ПАПА

_________________
Администратори и модератори 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСре 21 Окт 2009, 00:25

Дечки јас сум ПЕ*ЕР Администратори и модератори 388386


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:52. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Администратори и модератори Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyВто 20 Окт 2009, 21:35

И двајцата своеволно се откажаа од функциите.
Александар конкретно еден период викаше: се враќам на форум, ај утре, ај задутре (не се врати) и му ја одземавме функцијата.

Во секој случај и двајцата кажаа дека нема да се уклучуваат причините ги знаеме ние како администратори и самите членови.

_________________
Администратори и модератори 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyПет 16 Окт 2009, 23:22

Дечки јас сум ПЕ*ЕР Администратори и модератори 388386


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:52. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Администратори и модератори Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyПет 16 Окт 2009, 21:17

Нема таков начин на губење модераторска функција за отсуството можеби постојат добри причини

_________________
Администратори и модератори Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyПет 16 Окт 2009, 16:51

Дечки јас сум ПЕ*ЕР Администратори и модератори 388386


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:45. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyЧет 17 Сеп 2009, 22:48

Дечки јас сум ПЕ*ЕР Администратори и модератори 388386


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:45. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Администратори и модератори Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyЧет 17 Сеп 2009, 09:53

Ако статиите се поврзани за соодветната тема, секако дека може.
А доколку не е поврзано нешто со нив т.е. за нешто друго се однесува, слободно отвори нова тема.

_________________
Администратори и модератори Opt1220899706j
Администратори и модератори Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСре 16 Сеп 2009, 23:34

Дечки јас сум ПЕ*ЕР Администратори и модератори 388386


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:45. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Администратори и модератори Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Администратори и модератори 11v2nu1jpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyНед 06 Сеп 2009, 19:17

фала. фала !!! ќе дадам се од себе - за да биде се нај нај!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Администратори и модератори Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyНед 06 Сеп 2009, 15:00

Дечки јас сум ПЕ*ЕР Администратори и модератори 388386


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:45. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Администратори и модератори Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 05 Сеп 2009, 17:14

Маистер честитки и од мене icon

_________________
Администратори и модератори 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Администратори и модератори Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 05 Сеп 2009, 17:04

Честитоооо Bravo

_________________
Администратори и модератори Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Администратори и модератори Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 05 Сеп 2009, 15:32

Шеќерче напиша:
Од денеска Маистер е модератор на под-форумите Образование и наука и Домашни миленици

Честито dedo mrzaz

_________________
Администратори и модератори Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 31
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака : Администратори и модератори Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСаб 05 Сеп 2009, 15:19

Од денеска Маистер е модератор на под-форумите Образование и наука и Домашни миленици
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Администратори и модератори Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyСре 26 Aвг 2009, 03:58

Фала ви срцки на честитките па оние кои си сакаат да си дочекаат модераторски функции

pivo
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Администратори и модератори Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Администратори и модератори Xnxloxjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyВто 25 Aвг 2009, 22:19

Заслужено Никичка, со твојата активност а и сите теми на гинекологија заслужи да станеш модератор на форумот здравје.

_________________
Администратори и модератори Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Администратори и модератори Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Администратори и модератори 1494dwwjpg

Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори EmptyВто 25 Aвг 2009, 21:14

Јееее а јас се гледам сина и се чудам Shocked laugh

фала, фала, фалаааааааа...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Администратори и модератори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администратори и модератори   Администратори и модератори Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Администратори и модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Информации & Новости-
Отиди до: