Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyНед 08 Ное 2009, 20:50

Пиши ми во вторник тест породилство од колку саат?
Јас утре не доаѓам зошто нема да имаме вежби, а на предавања до сега не сум отсуствувала.
Јасна ми спомна тестот после 14 ама незнам дали и за нашата група истото важи.
Информирај ме

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСаб 17 Окт 2009, 19:00

ајде на бубање - фармакологија !!!

Budala cry igri
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСре 16 Сеп 2009, 22:21

месечинке денеска имало предавање, и во петок ќе има!!!

и замисли сите викаат дека јас сум кажал дека од вторник сме на факултет, а јас уште незнаев тогаш!!!
туку ти вечерта ми кажа !!! - и сега ќе биде интересно - сите лом ќе ги направам !!!
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyПон 14 Сеп 2009, 16:50

Маистер Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 699299 ако не се начекаме на мсн пиши ми тука дали сме утре на факс и ако сме од колку саат и каде?
Денеска заборавив да прашам дали е готов распоредот.
Па незнам утре што да правам, да идам или не Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 235434 Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 779689

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСре 09 Сеп 2009, 23:45

huBaBuBa напиша:
Само нека положи па после дај и жити се нека ја исецка на најситни парчиња, ако сака и нека ја запали biggrin

да бе, па без ајвар да останам хахахахахахаха laugh laugh laugh

а не не не - треба зимница да се прави gotvi

biggrin biggrin biggrin
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСре 09 Сеп 2009, 19:59

Маистер ај ако не се начекаме на мсн пиши ми тука дали дозна за молбата моја?
Одобрена е или не Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 505174

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
huBaBuBa

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 34
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Psychedelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 1494dwwjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСаб 05 Сеп 2009, 17:18

Само нека положи па после дај и жити се нека ја исецка на најситни парчиња, ако сака и нека ја запали biggrin

да бе, па без ајвар да останам хахахахахахаха laugh laugh laugh

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 2pt3zw9
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСаб 05 Сеп 2009, 10:29

°•MoonLight•° напиша:
Ееее и оваа биохемијава колку ме мачи, аман веќе да положам и ќе исецкам на најситни парчиња. ladno
Маистер книгата е твоја, ќе ми дозволиш? biggrin
Направи ми ја таа чест ТЕ МОЛАМ baram
Леле скренувам биваше се на куп да ми се собере? ( и тука ми фали уште едно смајли со калимеро)

немој да си сецкала - и ја ветив на мајка ми за зимница !!!
али знам дека сакаш да ја Budala
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСаб 05 Сеп 2009, 04:04

Ееее и оваа биохемијава колку ме мачи, аман веќе да положам и ќе исецкам на најситни парчиња. ladno
Маистер книгата е твоја, ќе ми дозволиш? biggrin
Направи ми ја таа чест ТЕ МОЛАМ baram
Леле скренувам биваше се на куп да ми се собере? ( и тука ми фали уште едно смајли со калимеро)

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyПет 04 Сеп 2009, 18:57

Денес се може да се очекува, па и Грујо да заебе и да не даде ваучери.

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Opt1220899706j
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 31
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyПет 04 Сеп 2009, 17:15

Оф што баксузи ќе бевте? doh
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyЧет 03 Сеп 2009, 19:59

имам информации дека нема да има ваучери годинава - 99%, ама сеуште има 1% надежд!!!
чим дознаам за 100% ке пишам одма!!!
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyЧет 03 Сеп 2009, 18:11

па треба и оваа година да дадат, па да лапнеме по едно лаптопче cheers

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Opt1220899706j
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 1494dwwjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyЧет 03 Сеп 2009, 18:01

Уф уф кој е како вас.

А ваучери ќе имате оваа година?

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyЧет 03 Сеп 2009, 18:00

Nikicka напиша:
Маистер и Мунлајт вие апсолвенти сте годинава?

mee toooo!!! cheers

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Opt1220899706j
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 1494dwwjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyЧет 03 Сеп 2009, 16:58

Маистер и Мунлајт вие апсолвенти сте годинава?

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyСре 02 Сеп 2009, 12:36

Шеќерче напиша:
maister напиша:
месечинке - биохемија испитот е на 11 септември !!!

Знае, знае ене ја буба study

шекерче кажии пауза да прави - да не претерува !!!
хаха - пријатно бубање месечинке

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Home_Photo_books
Вратете се на почетокот Go down
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 31
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyВто 01 Сеп 2009, 23:57

maister напиша:
месечинке - биохемија испитот е на 11 септември !!!

Знае, знае ене ја буба study
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyВто 01 Сеп 2009, 22:02

месечинке - биохемија испитот е на 11 септември !!!
Вратете се на почетокот Go down
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyНед 30 Aвг 2009, 21:04

°•MoonLight•° напиша:
maister напиша:
°•MoonLight•° напиша:
Ти кога ќе упишуваш година?
Знаеш нешто за казни такви глупости ако закаснам?

како што кажав уписите се на 9, 10 и 11 септември, казните се укинати (тоа знаеш)
а доколку задоцниш со запишување на семестар се плаќа казна 500 денари!

значи 500-ка Sad

ЈП
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyНед 30 Aвг 2009, 21:04

maister напиша:
°•MoonLight•° напиша:
Ти кога ќе упишуваш година?
Знаеш нешто за казни такви глупости ако закаснам?

како што кажав уписите се на 9, 10 и 11 септември, казните се укинати (тоа знаеш)
а доколку задоцниш со запишување на семестар се плаќа казна 500 денари!

значи 500-ка Sad

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyНед 30 Aвг 2009, 21:02

°•MoonLight•° напиша:
Ти кога ќе упишуваш година?
Знаеш нешто за казни такви глупости ако закаснам?

како што кажав уписите се на 9, 10 и 11 септември, казните се укинати (тоа знаеш)
а доколку задоцниш со запишување на семестар се плаќа казна 500 денари!
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyНед 30 Aвг 2009, 17:48

Ти кога ќе упишуваш година?
Знаеш нешто за казни такви глупости ако закаснам?

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки 11v2nu1jpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyНед 30 Aвг 2009, 17:08

месечинке оди на страната на факс - има истакнато за уписи !!!
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Xnxloxjpg

Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки EmptyЧет 20 Aвг 2009, 22:43

Ај и за биохемија ако чуеш нешто.
Јас знам дека е септември ама ме копка ова со 25-26 август. Пиши ако дознаеш и за ова нешто.
Значи на 15-ти септември почнуваме ДЕФИНИТИВНО?

_________________
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки   Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колоквиуми,испити,учење/неучење студентски маки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Образование & Наука-
Отиди до: