Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Оценете го форумот!

Go down 

Ваша оценка за форумот?!
 1- Лош е форумов
 2- Задоволителен
 3- Добар е
 4- Солиден е
 5- Супер е
Види ги резултатите
АвторПорака
maister
ТОРМОЗ модератор
ТОРМОЗ модератор
maister

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 376
Години : 34
Локација : Скопје
Е Баш вака : Оценете го форумот! Relaxed
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 717
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 18

: Оценете го форумот! 11v2nu1jpg

Оценете го форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценете го форумот!   Оценете го форумот! EmptyНед 01 Ное 2009, 15:24

новиов изглед е многу, многу подобар !!!
Вратете се на почетокот Go down
Magdalena
Тормозче
Тормозче
Magdalena

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 33
Љубовен статус : Слободна ко птица
Години : 34
Локација : Скопје
Занимање : Вработена
Се чувствувам : Одлично
Е Баш вака : Оценете го форумот! Flirty
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 78
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Hello Kitty
Се вика : Маца
: Оценете го форумот! Sooh2tjpg

Оценете го форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценете го форумот!   Оценете го форумот! EmptyНед 25 Окт 2009, 22:16

На супер е Оценете го форумот! 313709 Оценете го форумот! 798287
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Оценете го форумот! Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Оценете го форумот! 1494dwwjpg

Оценете го форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценете го форумот!   Оценете го форумот! EmptyСаб 10 Окт 2009, 00:50

...
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Оценете го форумот! Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Оценете го форумот! Xnxloxjpg

Оценете го форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценете го форумот!   Оценете го форумот! EmptyНед 19 Окт 2008, 20:09

Го сефтосав гласањево нормално со 5-ка icon

_________________
Оценете го форумот! Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Оценете го форумот! Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Оценете го форумот! Xnxloxjpg

Оценете го форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Оценете го форумот!   Оценете го форумот! EmptyНед 19 Окт 2008, 20:05

Оценете го форумот со оценки од 1 до 5

_________________
Оценете го форумот! Forumtg4-1


Последната промена е направена од Месечинка на Нед 19 Окт 2008, 20:11. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
Оценете го форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценете го форумот!   Оценете го форумот! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оценете го форумот!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Муабети без врска :: За наша душа :)-
Отиди до: