Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Препорачајте добра книга

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Препорачајте добра книга Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Препорачајте добра книга Xnxloxjpg

Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyСаб 13 Мар 2010, 23:42

Добре дојде, како ли залута тука? Препорачајте добра книга 100862

_________________
Препорачајте добра книга Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Nikol
Тормозче
Тормозче
Nikol

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 1
Години : 33
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 2
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyНед 07 Мар 2010, 17:35

На сајтов има многу добри книги и препораки за тоа што вреди да се прочита http://www.sakamknigi.mk. Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Препорачајте добра книга Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Препорачајте добра книга Xnxloxjpg

Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyЧет 04 Јун 2009, 16:05

Божјиот сон од Крсте Чачански

_________________
Препорачајте добра книга Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Препорачајте добра книга Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Препорачајте добра книга Xnxloxjpg

Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyЧет 11 Сеп 2008, 01:48

Писмата до Сања-Ката Мисиркова Руменова

_________________
Препорачајте добра книга Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Nightw@lkeR
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Nightw@lkeR

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 179
ТОРМОЗ порака : Времето е преспоро за оние кои чекаат, пребрзо за оние кои се плашат, предолго за оние кои жалат, прекратко за оние кои се радуваат... Но за оние кои љубат, времето е ВЕЧНОСТ!
Години : 33
Локација : Скопје
Занимање : Студент
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 74
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyЧет 11 Сеп 2008, 00:54

Ако сакате авантуристички и напнати книги читајте ги Храмот на Инките и Мапа од Коски, двете на Џејмс Ролинс.
Вратете се на почетокот Go down
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
Aleksandar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 31
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyСре 10 Сеп 2008, 22:24

Црно Семе прочитајтеја
Вратете се на почетокот Go down
Barbie
Тормозче
Тормозче
Barbie

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 47
Години : 31
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyЧет 04 Сеп 2008, 18:53

Страници за нашата љубов од николас спаркс! Дефинитивно книга што ме остави без здив!
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Препорачајте добра книга Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Препорачајте добра книга Xnxloxjpg

Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга EmptyПон 01 Сеп 2008, 20:50

Препораки за добри книги

_________________
Препорачајте добра книга Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
Препорачајте добра книга Empty
ПишувањеПредмет: Re: Препорачајте добра книга   Препорачајте добра книга Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Препорачајте добра книга
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЗАБАВА :: Литература/Уметност/Книжевност-
Отиди до: