Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 12 јули во африка е ден на сексот и слично

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : 12 јули во африка е ден на сексот и слично Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: 12 јули во африка е ден на сексот и слично Xnxloxjpg

12 јули во африка е ден на сексот и слично Empty
ПишувањеПредмет: Re: 12 јули во африка е ден на сексот и слично   12 јули во африка е ден на сексот и слично EmptyПон 02 Ное 2009, 20:35

Ако има уште нешто објавено по медиумиве можно е и да е вистина а зошто да не?
Освен овој податок ако има + нешто баш за тој ден, што се случувало (паради и сл.)
Ништо чудно и да е вистина.
Која е поентата само не разбирам?
Ден на сексот, ден на човечка потреба како храна, вода, воздух...

_________________
12 јули во африка е ден на сексот и слично Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
viki18
Тормозче
Тормозче
viki18

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 7
Години : 36
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 26
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


12 јули во африка е ден на сексот и слично Empty
ПишувањеПредмет: 12 јули во африка е ден на сексот и слично   12 јули во африка е ден на сексот и слично EmptyПон 02 Ное 2009, 18:20

12 јули во Африка е ден на сексот и слични работи поврзани со ова.Што вие мислите вака дали оваа вест од www.vest.com.mk која беше објавена на 12 јули минатата година е вистинита?
Вратете се на почетокот Go down
 
12 јули во африка е ден на сексот и слично
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: