ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Нови членови :о) Претставете се

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Aleksandar
ВИП-ТоРмОзЕр
ВИП-ТоРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 233
Години : 29
Локација : Кисела вода
Занимање : Боди билдер
Се чувствувам : Не го сваќам ова
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 70
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Pozz :)   Вто 02 Сеп 2008, 16:23

Позз. јас сум александар 19 скопјеlol!
Овој форум го познавам преку Кика :queen:
закон е форумот позз до сите :P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 33
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   Вто 02 Сеп 2008, 00:50

Јас се викам Злате и имам 23 години. Учам на факултет и сум многу фино дете :lol:
Многу сакам да се дружам, па затоа дојдов на овој Форум благодарение на мојата мила другачка Ани која ми го препорача овој феноменален Форум cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 31
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
:

ПишувањеПредмет: Нови членови :о) Претставете се   Пон 01 Сеп 2008, 16:44

Ајде нови членови претставете се
Како дознавте за форумот тормозење?
Вашата возраст,име.. :о)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tormozenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нови членови :о) Претставете се   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нови членови :о) Претставете се
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ :: Членови-
Отиди до: