Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Која игра ја играте моментално?

Go down 
АвторПорака
Miss World
Тормозче
Тормозче
Miss World

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 9
ТОРМОЗ порака : Биди свој... ^.*
Љубовен статус : Статусот ми е под вечна робија!
Години : 26
Локација : Прилеп
Занимање : Се што ќе ми падне на ум !
Се чувствувам : Психички: Стабилно, Физички- Не баш :D
Е Баш вака : Која игра ја играте моментално? Talkative
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 20
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0

Мојот миленик : Маче
Се вика : Пипи

Која игра ја играте моментално? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ја играте моментално?   Која игра ја играте моментално? EmptyПет 21 Мај 2010, 13:14

Супер Марио- ми стана забавна :D
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Која игра ја играте моментално? Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Која игра ја играте моментално? Xnxloxjpg

Која игра ја играте моментално? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ја играте моментално?   Која игра ја играте моментално? EmptyПет 09 Јан 2009, 11:46

Најмногу си играм Snooker, па TrackMania, па Yamb ...

_________________
Која игра ја играте моментално? Opt1220899706j
Која игра ја играте моментално? Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Која игра ја играте моментално? Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Која игра ја играте моментално? Xnxloxjpg

Која игра ја играте моментално? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ја играте моментално?   Која игра ја играте моментално? EmptyВто 06 Јан 2009, 15:00

паралелно со ТОРМОЗЕЊЕ играм и рулет =)

Тоа тешко дека ќе ми здосади (=

_________________
Која игра ја играте моментално? Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Која игра ја играте моментално? Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Која игра ја играте моментално? Xnxloxjpg

Која игра ја играте моментално? Empty
ПишувањеПредмет: Која игра ја играте моментално?   Која игра ја играте моментално? EmptyВто 06 Јан 2009, 14:24

Која игра ја играте овие денови и дали сакате да имате повеќе игри на вашето PC во случај да ви здосади некоја?

_________________
Која игра ја играте моментално? Opt1220899706j
Која игра ја играте моментално? Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која игра ја играте моментално? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ја играте моментално?   Која игра ја играте моментално? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која игра ја играте моментално?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА :: Игри-
Отиди до: