ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

ЧЛЕНОВИ И ПЕРСОНАЛ

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Информации & Новости

Информации & НовостиСите информации во врска со форумот и порталот.. Можете да ги најдете тука.

4121Администра...
Пон 02 Ное 2009, 20:00
GoldenBoy Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Желби & честитки

Најискрени желби и честитки од нас за нас :)

464СРЕЌЕН РОД...
Пет 06 Ное 2009, 14:14
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Членови

Добре дојдовте нови тормозери, претставете се... Посебно катче само за нас членовите на ТОРМОЗЕЊЕ!
Информирај се пред да го пишеш првиот пост, на ТОРМОЗЕЊЕ некои работи не се дозволени!

17286Нови члено...
Сре 16 Јун 2010, 02:57
Miss World Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Портал ТОРМОЗЕЊЕ

Информации кои можете да ги погледнете на порталот на ТОРМОЗЕЊЕ

23Спас за ку...
Пет 13 Ное 2009, 15:45
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
ФОРУМ ТОРМОЗЕЊЕ Empty
 

ЗАБАВА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Актуелно

Актуелни и занимливи информации кои вреди да се прокоментираат.

8113На интерне...
Пон 12 Окт 2009, 17:17
maister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Муабети без врска

Муабети без врска... нашите секојдневни случувања

Нема нови мислењаСамо за мажи, Нема нови мислењаСамо за жени, Нема нови мислењаЗа наша душа :)
853293ИМА НЕКОЈ ...
Пет 06 Aвг 2010, 17:30
Miss World Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Трачарење & Оговарање

Трачарска зона. Место во кое ќе трачариме и оговараме познати личности, комшии/комшивки, другари/другарки...
Трачарење и Оговарање до смрт :)

11110Чудно ми т...
Чет 10 Сеп 2009, 16:04
huBaBuBa Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Тормозење форумски игри

Кога е досадно, забавувај се со форумските игри на ТОРМОЗЕЊЕ

191165Излажи неш...
Нед 01 Ное 2009, 15:23
maister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Ноќен живот/Дневна шема

Случувања, кафулиња, дискотеки, забави... споделени искуства наши омилени дневни и ноќни шеми

11369Oмилен рес...
Пон 02 Ное 2009, 21:01
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Филм & ТВ

Дел од животот кој претставува еден вид забава.

18216Омилен фил...
Пон 26 Окт 2009, 18:18
Renata Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Литература/Уметност/Книжевност

Понекогаш хартијата кажува повеќе од изустените зборови...

974Препорачај...
Саб 13 Мар 2010, 23:42
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
ФОРУМ ТОРМОЗЕЊЕ Empty
 

ЖИВОТ

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Љубов & Секс

Нема тука тајни, табу теми, лажење и срамење!!!

38428Без кондом...
Пон 02 Ное 2009, 20:46
Nikicka Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Музика

Омилени песни, бендови, изведувачи и концерти.

24343Песна на к...
Пет 21 Мај 2010, 16:50
Miss World Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Кулинарско катче

Гурмани и љубители на здравата/нездравата храна катче само за вас!

26577Што вкусно...
Нед 01 Ное 2009, 15:14
maister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Тормозење-ОГЛАСИ

Вашите огласи од сега и на ТОРМОЗЕЊЕ. Одберете ја соодветната категорија за вашиот оглас! Прочитајте ги најпрво правилата!

Нема нови мислењаНудам работа, Нема нови мислењаБарам работа, Нема нови мислењаМИЛЕНИЦИ купувам/продавам/подарувам, Нема нови мислењаКУПУВАМ мобилни, Нема нови мислењаПРОДАВАМ мобилни, Нема нови мислењаКУПУВАМ автомобили, Нема нови мислењаПРОДАВАМ автомобили, Нема нови мислењаОгласи кои не припаѓаат во ниту една категорија, Нема нови мислењаНЕДВИЖНИНИ купувам/продавам/изнајмувам, Нема нови мислењаСтоковна размена, Нема нови мислењаИзгубено-Најдено
79Топка за п...
Саб 08 Aвг 2009, 23:49
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мода & Убавина

Пролет-лето ... есен-зима што е кич? а што во мода? наши мислења за модата.

20300Последно ш...
Пон 02 Ное 2009, 20:40
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Брак/Семејство/Дом

Родители, баби и дедовци заедничките односи, нашиот дом, нашиот живот...

1264Колку деца...
Пон 07 Сеп 2009, 18:49
huBaBuBa Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Здравје

Нашиот најбитен фактор, совети за здрав живот!

Нема нови мислењаГинекологија, Нема нови мислењаЗабременување & Бременост, Нема нови мислењаМентално/Психичко/Емоционално здравје
75284Дали би ги...
Пет 30 Окт 2009, 18:11
GoldenBoy Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Домашни миленици

Нашите најдобри пријатели, искуства, фотки, случки само за нив!

1689Каков миле...
Нед 25 Окт 2009, 16:28
Magdalena Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Образование & Наука

Критики и пофалби, наша преокупација, обврска и иднина!

15193Колоквиуми...
Нед 08 Ное 2009, 20:50
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Религија & мистерии

Религии, мистерии, прашања без одговори!

15106Потсетувањ...
Саб 12 Сеп 2009, 01:30
Nikolaj Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Политика

Политиката кај нас и во светот.
под-форум со теми од областа на политиката во кои ќе си ги кажете вашите лични размислувања.


778Дали е ист...
Саб 12 Сеп 2009, 21:45
Nikolaj Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Да бидеме хумани

Направи нешто добро...

59Апел за по...
Нед 25 Окт 2009, 21:24
Renata Видете го последното мислење
ФОРУМ ТОРМОЗЕЊЕ Empty
 

СПОРТ

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Фудбал

Фудбал, фудбалери, обложувалници и фанови.за сите љубители на фудбалот.

1267Најатракти...
Чет 22 Окт 2009, 02:21
°•MoonLight•° Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Кошарка

За сите љубители на кошарката.

618Најнови ин...
Саб 10 Јан 2009, 15:58
GoldenBoy Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Тенис

Катче за се поврзано со тенисот.

832Надал vs. ...
Пон 06 Jул 2009, 09:58
GoldenBoy Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Екстремни спортови

Колку сме екстремни, искуства, предизвици, желби...

310Занимливи ...
Пет 10 Окт 2008, 16:30
GoldenBoy Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Oстанати спортови

Дискусии за останатите спортови.

1038Што спорту...
Чет 27 Aвг 2009, 21:37
maister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спортско обложување

Типувања, уплата, местени утакмици, предлози, добивки, коефициенти...
Се што е поврзано со спортското обложување.. Споделувајте информации, давајте совети и предлози.

427Спортско о...
Пон 26 Окт 2009, 18:22
Renata Видете го последното мислење
ФОРУМ ТОРМОЗЕЊЕ Empty
 

ИНТЕРНЕТ И МОБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Мобилни телефони

Рецензии и дискусии за мобилни телефони, рингтонови, логоа, позадини...
1467Каков моби...
Пон 10 Aвг 2009, 03:49
huBaBuBa Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хардвер

Дискусии и информации околу секаков вид хардвер и новитети.
38ФМ трансми...
Саб 10 Окт 2009, 00:39
Nikolaj Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Софтвер

Информации и совети за софтверскиот дел.

314Антивируси...
Пет 07 Aвг 2009, 16:37
Nikolaj Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Игри

Најновите игрици, рецензии, мислења, совети...
519Која игра ...
Пет 21 Мај 2010, 13:14
Miss World Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Останато

Се што не припаѓа во ниту една од дадените категории поврзано со интернет и мобилна технологија.

724Facebook с...
Нед 25 Окт 2009, 21:30
Renata Видете го последното мислење
ФОРУМ ТОРМОЗЕЊЕ Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 9020 мислења
Постојат b>70 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е cecedziv
Севкупно има 3 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 3 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 19 во Пет 11 Ное 2011, 01:47

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ ТоРмОзЕрИ ][ ТОРМОЗ модератори ][ Супер ТОРМОЗ модератори ][ ВИП-ТоРмОзЕрЧиЊа ][ Банирани членови ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен