Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ТормозењеHomeБарајGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Времетраење на сексуалниот однос

Go down 
АвторПорака
°•MoonLight•°
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
°•MoonLight•°

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2919
ТОРМОЗ порака : Тоа што нема да ме убие, ќе ме направи посилна!
Љубовен статус : Во совршена и идилична врска
Години : 34
Локација : Пред компјутер
Занимање : Студент
Се чувствувам : Вљубено
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Angelic
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 3036
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 60

Мојот миленик : Жаба
Се вика : Торко
: Времетраење на сексуалниот однос Xnxloxjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyПон 02 Ное 2009, 20:40

viki18 напиша:
Последниот пат траеше 52минути

Гледавте на саат или пуштивте штоперица?

_________________
Времетраење на сексуалниот однос Forumtg4-1
Вратете се на почетокот Go down
https://tormozenje.macedonianforum.net
viki18
Тормозче
Тормозче
viki18

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 7
Години : 36
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 26
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyПон 02 Ное 2009, 18:26

Последниот пат траеше 52минути
Вратете се на почетокот Go down
Шеќерче
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
Шеќерче

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 949
ТОРМОЗ порака : Јас сум тормозер на тормозерите :)
Љубовен статус : Во врска со mr.PERFECT
Години : 31
Локација : Домче
Занимање : Студент
Се чувствувам : CooL
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 875
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 23

Мојот миленик : Маче
Се вика : Туфка
: Времетраење на сексуалниот однос Xnxloxjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyСаб 05 Сеп 2009, 15:23

Nikolaj напиша:
Абе види тоа е специфично, може да трае и 40 минути а да ми се чини како 10 или пак да трае 10 минути ама да ми се чини 40 :)

Точно icon
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Времетраење на сексуалниот однос 1494dwwjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyПет 04 Сеп 2009, 00:14

...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:05. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Времетраење на сексуалниот однос Xnxloxjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyЧет 03 Сеп 2009, 18:06

Nikicka напиша:
Голден јас не гледам на саат laugh

абе отприлика, немора точно ако не си видела!

_________________
Времетраење на сексуалниот однос Opt1220899706j
Времетраење на сексуалниот однос Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Времетраење на сексуалниот однос 1494dwwjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyЧет 03 Сеп 2009, 18:00

Голден јас не гледам на саат laugh

_________________
Времетраење на сексуалниот однос Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Времетраење на сексуалниот однос Xnxloxjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyЧет 03 Сеп 2009, 17:54

Лелеее, ама сте биле срамежливииии... laugh
Абе кажете нешто, никој нема да знае, само ние на форумов laugh

_________________
Времетраење на сексуалниот однос Opt1220899706j
Времетраење на сексуалниот однос Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Времетраење на сексуалниот однос 1494dwwjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyЧет 03 Сеп 2009, 16:07

Nikolaj напиша:
eee aj прво ти кажи biggrin

Јас ова сега прв пат го читам. Shocked

_________________
Времетраење на сексуалниот однос Hrtline
Вратете се на почетокот Go down
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
GoldenBoy

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 35
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cool
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

: Времетраење на сексуалниот однос Xnxloxjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyЧет 03 Сеп 2009, 11:12

Ееее, само се срамите hsfg Ај нека биде прво па машко, да тргне на арно hsfg
Затоа јас ќе го скршам мразот!

Најкраткиот однос ми бил 15 мин (како на зајче) з'ш се брзавме и двајцата, а
Најдолгиот однос со All inclusive ми бил 1 час и 30 мин.
foryou sepnam seks

_________________
Времетраење на сексуалниот однос Opt1220899706j
Времетраење на сексуалниот однос Bwy1221252759f
Вратете се на почетокот Go down
Nikolaj
Тормозохолик
Тормозохолик
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 591
Години : 36
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Dead
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1581
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : -4

Мојот миленик : Маче
: Времетраење на сексуалниот однос 1494dwwjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyЧет 03 Сеп 2009, 01:17

...


Последната промена е направена од Nikolaj на Саб 24 Окт 2009, 16:04. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Nikicka
Супер ТОРМОЗ модератор
Супер ТОРМОЗ модератор
Nikicka

Female
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 748
ТОРМОЗ порака : Јас сум госпогица Тормозерка
Љубовен статус : Free
Години : 30
Локација : Домче
Занимање : Студентка
Се чувствувам : Фино
Е Баш вака : Времетраење на сексуалниот однос Cheerful
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1815
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 36

Мојот миленик : Глувче
Се вика : Глувчо
: Времетраење на сексуалниот однос 1494dwwjpg

Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос EmptyНед 16 Aвг 2009, 14:38

Ајде тормозери нема веќе срамење нели?
Колку време трае еден ваш сексуален однос?
Заедно со предиграта нормално :)
Ајде да размениме искуства biggrin
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Времетраење на сексуалниот однос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времетраење на сексуалниот однос   Времетраење на сексуалниот однос Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Времетраење на сексуалниот однос
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: